Łagodne dla dziecięcego brzuszka

Brzuszki najmłodszych są bardzo delikatne, w trosce o nie powstało kozie mleko Capricare, które jest delikatne i łatwostrawne. Dzięki bardzo dobremu składowi białek i tłuszczy mleko kozie jest łatwostrawne. Dodatkowo posiada ono wysoką zawartość aminokwasów egzogennych, które z kolei są niezbędne dla organizmu i odpowiadają między innymi za proces gojenia się ran, regenerację, prawidłowy rozwój wzrostu oraz budulca ciała. Mleko kosie rozkłada się o wiele łatwiej w brzuszku niż mleko krowie, jest to zasługa jego delikatnego skrzepu powstającego po strawieniu mleka. Brzuszek Twojego dziecka z pewnością będzie wdzięczny za dostarczenie mu pełnowartościowego i łatwostrawnego mleka.

Naturalne bogactwo

Produkcja mleka koziego Capricare jest ograniczona do minimum działań, aby zachować jak najwięcej wartości odżywczych dla Twojego dziecka. Uproszczony proces produkcji wpływa bardzo korzystnie na jakość produktu, zawiera ono pełnotłuste mleko, co sprawia, że posiada ono naturalny tłuszcz mleczny, a jest to jeden z najważniejszych składników, występujący również w mleku kobiecym. Mleko kozie pełne jest witamin i prebiotyków, dzięki czemu dostarczy Twojemu dziecku niezbędnych składników do jego prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.

Dlaczego warto wybrać mleko Capricare

– wysoka jakość produktu,

– uproszczony proces produkcji,

– naturalne składniki odżywcze niezbędne do funkcjonowania organizmu dziecka,

– delikatny smak,

– przebadane klinicznie,

– pełnotłuste mleko kozie,

– delikatne i łatwostrawne,

– łatwo rozkłada się w brzuszku,

– naturalnie bogate w prebiotyki i witaminy.

Mleko kozie Capricare idealnie sprawdzi się jako pokarm dla dziecka, tuż po odstawieniu mleka matki, z racji występowania w nim naturalnego tłuszczu mlecznego. Zadbaj o brzuszek swojego maleństwa i bądź spokojna/y, że dostarczasz mu wszystkiego, czego malutki organizm potrzebuje do prawidłowego rozwoju.