Maluchy potrzebują dobrego jakościowo jedzenia, by nabierać na masie i rozwijać prawidło swój organizm oraz umiejętności. Ciężko jednak na samym początku odnaleźć odpowiednie mleko modyfikowane, które nie będzie negatywnie wpływało na małe dziecko.

Capricare – czym się wyróżnia? 

Mleko modyfikowane firmy Capricare wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością składników oraz ogromem ważnych dla rozwijającego się organizmu maluszka witamin. Produkt ten jest produkowany z mleka koziego. Mleko kozie dostarcza dla marki aż siedemdziesiąt jeden hodowców kóz z Nowej Zelandii, która działa pod nazwą Dairy Goat Co-operative. Jest ona w czołówce produkcji mleka modyfikowanego z mleka koziego dla niemowląt. Pozwala to na gwarancję jakości składników jak i całego produktu. Zawartość nie wpływa negatywnie na dzieci, posiada wiele korzystnych dla organizmu składników odżywczych.

Dzięki współpracy z hodowcami kóz w Nowej Zelandii możemy mieć pewność, że mleko modyfikowane kozie firmy Capricare jest wytwarzane z prawdziwego, naturalnego mleka.

Dlaczego warto wybrać produkty, które oferuje marka Capricare? 

Firma stawia rodzinę na pierwszym miejscu, dlatego można im zaufać w kwestii mleka modyfikowanego dla niemowląt i maluszków. Zwracają również uwagę na ochronę terenów i kóz na rzecz przyszłych pokoleń, aby także mogli korzystać z możliwości jakie oferuje marka Capricare.

Marka prowadzi działalność w sposób zrównoważony, dzięki czemu są w stanie dbać o świat, który kiedyś będzie należeć do następnych pokoleń. 

Żywność, którą posiadają w swojej bogatej ofercie produktów, jest przede wszystkim bezpieczna i naturalna, która pozytywnie wpływa na jakość życia dzieci, a zarazem ich rodziców! Wspierają rodziny z całego świata, dbając o dobre oraz świadome podejście do karmienia maluchów.

Jest wiele, wiele powodów braku możliwości karmienia niemowląt przez matki, jednak to nie dyskryminuje w żaden sposób odpowiedniego rozwoju dzieci. Wystarczy tylko świadome podejście do zdrowego, naturalnego żywienia.